43. aukció
Bató József (1888-1966) Párizs, 1910
8

Bató József (1888-1966)

Párizs, 1910

Olaj, karton papírlemezen, 27,5x41 cm
Jelezve balra lent: Bató 1910, Jelezve hátoldalon: Bató József 1910 Paris Les Fortifications
Kikiáltási ár: 70 000 Ft
Becsérték: 160 000 - 280 000 Ft