33. aukció
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Párizs, 1927
2

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Párizs, 1927

Olaj, fa, 61x49 cm
Jelezve jobbra lent: Pécsi Pilch D. 927
Kikiáltási ár: 420 000 Ft