61. aukció
Mácsai István (1922-2005) Párizs, 1957
132

Mácsai István (1922-2005)

Párizs, 1957

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve balra lent: Mácsai 57 Paris
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft