39. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Párizs környéki táj (Tükröződés), 1935
184

Czigány Dezső (1883-1938)

Párizs környéki táj (Tükröződés), 1935

Olaj, vászon, 65x53 cm
Jelezve balra lent: Czigány. Paris
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 16. árverés, 54. tétel

•Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004, 193. kép