4. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Párizs látképe Meudon felől, 1926
8

Orbán Dezső (1884-1987)

Párizs látképe Meudon felől, 1926

Olaj, vászon, 52x72 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán Meudon 1926
Kikiáltási ár: 440 000 Ft