11. aukció
Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959) Párizsban, 1931
24

Jobbágyi Gaiger Miklós (1892-1959)

Párizsban, 1931

Olaj, vászon, 54x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jobbágyi Gaiger M, Paris 1931
Kikiáltási ár: 320 000 Ft