9. aukció
Vaszary János Párizs alakok
117

Párizsi alakok, 1925

Akvarell, ceruza, gouache, papír, 24,5x33,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J. Paris, 1925. IV.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Kiállítva: Galerie Semiha-Huber Austellung J. Vaszary 1964/65 Zürich N 55.

71

Öltözködő nő

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
105

Dinnyés csendélet, 1938

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
116

Palace, 1925

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
124

Áhítat

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft