7. Háború utáni és kortárs művek aukciója (2021. november)
Köves Éva (1965) Párizsi árnyékok, 1997 - Festményinstalláció, 15 darab
81

Köves Éva (1965)

Párizsi árnyékok, 1997 - Festményinstalláció, 15 darab

Fotó, olaj, vászon, 380 x 500 cm
Jelezve hátoldalon: Köves Éva
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft