23. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Párizsi balkon
97

Vörös Géza (1897-1957)

Párizsi balkon

Olaj, vászon, 66x55 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza Paris
Kikiáltási ár: 950 000 Ft