73. őszi aukció
Jávor Pál fauvizmus, Párizs
33

Jávor Pál (1880-1923)

Párizsi csendélet, 1908

Olaj, vászon, 30,5 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Jávor Paris 1908
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 400 000 Ft