121 legszebb magyar festmény
Rippl-Rónai József (1861-1927) Párizsi enteriőr, 1910
46

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Párizsi enteriőr, 1910

Olaj, karton, 75,5x104,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 1910