70. Őszi Aukció
Jávor Pál (1880-1923) Párizsi enteriőr (szürke harmónia), 1907
135

Jávor Pál (1880-1923)

Párizsi enteriőr (szürke harmónia), 1907

Olaj, vászon, 37 x 41 cm
Jelezve balra lent: Jávor Pál 1907
Hátoldalon autográf felirat: "Párisi interieure" (szürke harmónia)
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

190

Jávor Pál (1880-1923)

Nyári verőfényben, 1910

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft