Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Bálint Rezső (1885-1945) Párizsi enteriőr (Vaságyon alvó férfi), 1910 körül
9

Bálint Rezső (1885-1945)

Párizsi enteriőr (Vaságyon alvó férfi), 1910 körül

Olaj, vászon, 69x72 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint Paris