71. Aukció
Szín György (1906-1944) Párizsi erkély (Csendélet maszkkal)
113

Szín György (1906-1944)

Párizsi erkély (Csendélet maszkkal)

Olaj, vászon, 100 x 80 cm
Jelezve balra lent: Szín Gy,
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ Szín György festőművész gyűjteményes kiállítása. Tamás Galéria XCVIII. kiállítás, 1938, Bev.: Rózsa Miklós (Párisi erkély címmel)