60. aukció
Mácsai István (1922-2005) Párizsi háztetők, 1957
164

Mácsai István (1922-2005)

Párizsi háztetők, 1957

Olaj, vászon, 67,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai Paris 1957
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft