44. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Párizsi háztetők (Ablak)
110

Vörös Géza (1897-1957)

Párizsi háztetők (Ablak)

Olaj, vászon, 65,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza Paris
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria, 23. árverés, 97. tétel

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
•A K.U.T. Képzőművészek Új Társasága kiállítás. Nemzeti Szalon, Budapest, 1934. december 1-17. katalógus: 129., Ablak címmel