11. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Párizsi kávéház, 1963
180

Remsey Jenő (1885-1980)

Párizsi kávéház, 1963

Olaj, vászon, 117x148 cm
Jelezve jobbra lent: Remsey Paris 963
Kikiáltási ár: 480 000 Ft