64. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Párizsi kávéház teraszán, 1942
14

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Párizsi kávéház teraszán, 1942

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Monostori Moller Pál 1942
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft