24. aukció
Monostori Moller Pál (1894-1978) Párizsi kávézó
24

Monostori Moller Pál (1894-1978)

Párizsi kávézó

Olaj, vászon, 56x68,5 cm
Jelezve balra lent: Moller Pál
Kikiáltási ár: 440 000 Ft