121 legszebb magyar festmény
Koszta József (1861-1949) Párizsi Kirakat, 1911
45

Koszta József (1861-1949)

Párizsi Kirakat, 1911

Olaj, vászon, 52,5x45 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.