Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Zádor István (1882-1963) Párizsi kokott, 1909
8

Zádor István (1882-1963)

Párizsi kokott, 1909

Olaj, vászon papírlemezen, 45,5x37 cm
Jelezve balra lent: Zádor - Paris - 1909. febr.