Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Párizsi látkép a Notre Dame-mal, 1920-as évek második fele
65

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Párizsi látkép a Notre Dame-mal, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 76x66 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba Vilmos