46. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Párizsi látkép a Notre Dame-mal
55

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Párizsi látkép a Notre Dame-mal

Olaj, vászon, 76x66 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba Vilmos
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Kieselbach Galéria 4. árverés, 333. tétel

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Treasures Revealed. Selected work from the collection of Jill A. Wiltse and H. Kirk Brown III. The Art of Hungary 1890–1956 and the Honorable