Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Kukovetz Nana (1885-1919) Párizsi lóverseny, 1913 körül
47

Kukovetz Nana (1885-1919)

Párizsi lóverseny, 1913 körül

Olaj, vászon, 48,5x35,3 cm
Jelezve jobbra lent: Kukovetz Nana