7. aukció
Remsey Jenő (1885-1980) Párizsi metró, 1957
138

Remsey Jenő (1885-1980)

Párizsi metró, 1957

Olaj, karton, 94x72 cm
Jelezve jobbra lent: Remsey, Paris, hátoldalán: Remsey Paris 957
Kikiáltási ár: 300 000 Ft