10. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Párizsi Montmartre
151

Frank Frigyes (1890-1976)

Párizsi Montmartre

Olaj, vászon, 47x66 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes Paris
Kikiáltási ár: 950 000 Ft