66. aukció (2021. június)
Munkácsy Mihály (1844-1900) Párizsi nő
30

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Párizsi nő

Olaj, fa, 53 x 64,5 cm
Jelezve balra lent: M. de Munkácsy
Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft
Becsérték: 90 000 000 - 130 000 000 Ft