65. aukció (2020. december)
Kernstok Károly (1873-1940) Párizsi nő kalapban, 1895
175

Kernstok Károly (1873-1940)

Párizsi nő kalapban, 1895

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra középen: K.K. Paris 95
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Feltehetően kiállítva:

Kernstock Károly retrospektív kiállítása.

Művészház, Budapest, 1911. november – december, 18. oldal (Arckép, 1895, Páris címen)