71. Aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Párizsi nő virágos kalapban, 1890 körül
138

Bruck Lajos (1846-1910)

Párizsi nő virágos kalapban, 1890 körül

Olaj, fa, 55,5 x 45,5 cm
Jelezve balra fent: Bruck Lajos Paris
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft