54. aukció
Gimes Lajos (1886-1945) Párizsi nő
129

Gimes Lajos (1886-1945)

Párizsi nő

Olaj, vászon, 51,5x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gimes
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft