26. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Párizsi részlet, 1929
20

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Párizsi részlet, 1929

Olaj, vászon, 24x30 cm
Jelezve jobbra lent: Diener D. Paris, Jelezve hátoldalon: Paris 1929
Kikiáltási ár: 180 000 Ft