56. aukció (2017 október)
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949) Párizsi részlet
79

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949)

Párizsi részlet

Olaj, vászon, 50x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pécsi Pilch D.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft