7. aukció
Csók István (1865-1961) Párizsi szalonban, 1906
115

Csók István (1865-1961)

Párizsi szalonban, 1906

Olaj, vászon, 54x65,5 cm
Jelezve balra lent: Csók Paris 906
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

69

Csók István (1865-1961)

Akt lepellel

Kikiáltási ár: 480 000 Ft