14. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Párizsi trafik, 2000
180

Csernus Tibor (1927-2007)

Párizsi trafik, 2000

Olaj, vászon, 45x55 cm
Jelezve hátul: Csernus 2000
Kikiáltási ár: 800 000 Ft