52. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Párizsi utca, 1911
187

Berkes Antal (1874-1938)

Párizsi utca, 1911

Olaj, vászon, 74,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A - 1911 -
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft