49. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Párizsi utca
128

Czóbel Béla (1883-1976)

Párizsi utca

Olaj, vászon, 81x65 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft