21. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Párizsi utca konflissal
171

Berkes Antal (1874-1938)

Párizsi utca konflissal

Olaj, fa, 56x48 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft