A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czigány Dezső (1883-1938) Párizsi utcarászlet, 1925
29

Czigány Dezső (1883-1938)

Párizsi utcarászlet, 1925

Olaj, vászon kartonon, 47x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány