18. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Párizsi utcarészlet, 1910
224

Orbán Dezső (1884-1987)

Párizsi utcarészlet, 1910

Olaj, vászon, 60x72,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán Paris 1910
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft