49. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Párizsi utcarészlet
84

Czóbel Béla (1883-1976)

Párizsi utcarészlet

Olaj, vászon, 67x55 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft