31. aukció
Pólya Iván (1889-1939) Párizsi utcarészlet
39

Pólya Iván (1889-1939)

Párizsi utcarészlet

Olaj, vászon, 49x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Iván
Kikiáltási ár: 180 000 Ft