29. aukció
Erős Andor (1889-1917) Park, 1911
116

Erős Andor (1889-1917)

Park, 1911

Olaj, vászon, 55x68 cm
Jelezve jobbra lent: Erős A. 911
Kikiáltási ár: 650 000 Ft