24. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Park Nagybányán, 1912
111

Kádár Géza (1878-1952)

Park Nagybányán, 1912

Olaj, vászon, 74,5x88 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza NB 1912
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Reprodukálva: • Mezei Ottó: Nagybánya. A hazai szabad-iskolák múltjából. Múzsák Közművelődési Kiadó, Budapest, é.n., képszám nélkül • Vida György-Murádin Jenő: Kádár Géza. Nyíregyháza, 2005. VII. kép