73. őszi aukció
Scheiber Hugó tájkép, expresszionizmus
85

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkrészlet kanyarodó úttal, 1920 körül

Olaj, karton, 55 x 69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
– Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a jazz ritmusában. Kieselbach kiadás, Budapest, 2014, 283. o.