4. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Park virágözönben
36

Börtsök Samu (1881-1931)

Park virágözönben

Olaj, vászon, 119,5x99 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 480 000 Ft