36. aukció
Ország Lili (1926-1978) Párkák
104

Ország Lili (1926-1978)

Párkák

Olaj, papír, 49x34 cm
"Jelezve jobbra lent: Ország, HO. ""Párkák"" 1977. karácsonyra sok szeretettel Ország Lili"
Kikiáltási ár: 800 000 Ft