34. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Parkban
63

Scheiber Hugó (1873-1950)

Parkban

Olaj, papírlemez, 35,5x48 cm
Jelezve balra lent: Scheiber
Kikiáltási ár: 950 000 Ft