37. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Parkban
84

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Parkban

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 320 000 Ft