44. aukció
Dési Huber István (1895-1944) Parkban
152

Dési Huber István (1895-1944)

Parkban

Olaj, papír, 39,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Dési Huber,
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Hátoldalon: Dési Huber Istvánné hagyatéki pecsét

PROVENIENCIA:
•korábban a festő özvegyének tulajdonában