52. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) Parkban
19

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

Parkban

Olaj, papírlemez, 45,5x54 cm
Jelezve balra lent: E. Gáll F.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft